قمه ای که حاج صادق شیرازی به قلب شیعه میزند

 

چند روز پیش یه بیانیه ای رو خوندم از طرف طرفداران و هواداران شیخ انگلیسی با این مضمون که اگه توهین به ساحت ایشون متوقف نشه اونها هم مجبور میشن افشاگری هایی رو راجب پیشوا و مقتدای ما حضرت امام خامنه ای روحی فدایی انجام بدن …! واقعا خیلی جرئت داشتن که پاشون رو این همه از محدوده ی انحصاری و به تبعیت انگلیسی خود فراتر گذاشتند ، اما ما هم جوابی رو برای این افراد به اصطلاح کوته فکر داریم …!

زمانی که شیخ اونها با عمامه های دست باف ملکه ی انگلیس در شبکه ها ضد ولایتی و تخریبی شیعه بالای منبر میرفت ، و همه ی وقت خودش رو برای توهین به پیشوا و مقتدای مسلمانان جهان میپرداخت باید اونها به این درجه عقلی میرسیدند که شیخی که از سران انگلیس و آمریکا و فرانسه فارغ التحصل میشه بدرد تشیع نمیخوره …!

شیخی که با ترویج و تشویق مردم ساده لوح  به فرقه ی قمه زنی و معرفی اونها در جوامع بین الملل با این تیتر که شیعه وحشی گری در ذاتش است باید میفهمیدند که پشت سر چه کسی ایستاده اند ! و از چه کسی دفاع میکنند …!

ادعای خون ریختن و شیعه ی اصل بودن را دارند اما فرق بین دو خون ریختن چیست ؟؟؟ یکی خونی است که در راه امام حسین (ع) و دفاع از دین و ناموس و میهن اسلامی ریخته شده است و دیگری ، خونی است که به اسم امام حسین (ع) اما در حقیقت در جهت خدشه دار کردن و منفور نشان دادن چهره ی شیعیان در جهان ریخته شده است …!

خدایا به همه ی ما ،مقدم برشور حسینی ، شعور حسینی هم عنایت بفرما …!

همان طور که رهبری فرمودند : قمه زدن علاوه بر اینکه از نظر عرف از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمیشود و سابقه ای در عصر ائمه(علیهم السلام) و زمان بعد از آن ندارد و تایید هم به شکل خاص یا عام از معصوم (ع) در مورد آن نرسیده است،در زمان حاضر موجب وهن و بدنام شدن مذهب میشود بنابراین در هیچ حالت جایز نیست!

پ.ن :حواستان به قمه ای که صادق شیرازی و مریدان آن با همکاری دشمنان قسم خورده ی ما چون انگلیس و … به قلب مذهب شیعه میزند باشید!نکند فریب این فرقه ی فرصت طلب را بخورید که گمراهی در آن است!پشت مقتدای بر حق خود (امام خامنه ای ) باشید که روشنی در آن است…!

**” انتشار این مطلب جایز است “*

منبع\معبرسایبری بی سنګر\

/ 5 نظر / 42 بازدید
سی سیب

لبیک یا خامنه ای جانم فدایت.

الهام

سلام ممنون از حضورتون لینک هستید

فرقان

سلام علیکم خوشحال شدیم که به وب ماسرزدید لینکتون کردم یاعلی التماس دعا

راستگو

فقط میتونم بگم خدا به عذاب الیم دچارشون کنه پیشنهاد میکنم مستند عمامه های انگلیسی را مشاهده و به دیگران نیز معرفی نمایید 4 قسمت کوتاه است.

مانیا

اللهم عجل لولیک الفرج